Hakkımızda

Biz Kimiz ?

E KARE GLOBAL olarak yirmi yılı aşkın süredir çeşitli alanlarda hizmet vermekte olan tüm iştiraklerimizi tek çatı altında toplayarak yenilikçi ve gelişmeye dönük girişimlerimiz ile yurt içi ve yurt dışında hizmetlerimizi sunarak gelişme ve büyümeye devam etmekteyiz. Bu alanda kaliteden ödün vermeden profesyonel çözümleri sizlere sunmaktan ve her geçen gün sunduğumuz hizmetleri çeşitlendirerek kalitelerini arttırmaktan da gurur duymaktayız.

Grup şirketleri yönetiminin dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmesiyle hızlanan kurumsallaşma süreci ve istatistiki analizler sonucu yapılan önemli yatırımlarla        E KARE GLOBAL bugün başta Eğitim olmak üzere, Turizm, Tekstil, Matbaa, İnşaat ve Emlak, Portföy ve Proje Yönetimi, Bilişim ve Dijital Pazarlama gibi alanlarda profesyonel konularında faaliyet gösteren bir şirketler topluluğudur. İzmir’de dört farklı ilçede hizmetlerine devam etmekte olan firmamız ayrıca farklı illerde de bir çok başarılı projede çözüm ortağı olarak hizmet sağlamakta ve bünyesinde barındırdığı yurt dışı distribütörlükleri ile de ülke dışına da hizmetler sunmakta ve uluslararası bir firma olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

e-kare-mockup

MİSYON

Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde “düşük maliyet, yüksek verimlilik” ilkesiyle şirketlerimiz ve ortaklarımız için devamlı bir katma değer yaratarak kârlılığımızı artırmak ve sonucunda küresel, aktif bir oyuncu olmak.

VİZYON

Bilgi birikimimizi ve irademizi en etkin biçimde kullanarak grup şirketlerimiz için sürdürülebilir büyümeyi sağlamak.

Değerlerimiz

Tedarikçilerimiz, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve paydaşlarımız için güvenilir ve dürüst bir marka olmak.

Çalışanlarımızın en değerli varlığımız olduğundan yola çıkarak onlara yatırım yapmak, çalışma ortamını sürekli iyileştirmek.

Evrensel bilgiye değer veren, bilgi paylaşımına inanan, şeffaf, bilgiyi elde etme, kullanma ve saklama konusuna özen gösteren bir firma olmak.

Her zaman çevre bilinciyle, tarihi ve kültürel dokuya zarar vermeden üretim faaliyetlerini sürdürmek.